درباره ما

معرفی شرکت ابزارمایا

ابزار مایا

ما فروشگاه آنلاینی را برای دسترسی هر چه سریعتر شما به وجود آورده ایم، تا به راحتی بتوانید تنها با یک کلیک محصول مورد نظر خود را بررسی، مقایسه، انتخاب و ثبت سفارش کنید و از سرت خرید و کیفیت کالا لذت ببرید.

امروزه…

امروزه داشتن حداقل ابزار صنعتی همچون جعبه ای پر از ابزار برقی و داشتن حداقل یک دریل شارژی جزو نیازهای اولیه هر خانه ای به حساب می آید. شاید بتوان گفت که باید برای خانواده ها سبد ابزاری هم در نظر گرفت تا لازم نباشد برای چک کردن سلامت یک پریز با شرکت های مربوطه تماس گرفت و پروسه سهل و دشوار آنها را طی کرد. از این رو ابزار مایا بر آن شده تا با راه اندازی مجموعه فروشگاهی آنلاین ابزار آلات ایران این مهم را به سر منزل مقصود برساند و سهمی هر چند اندک در تهیه محصولات مورد نیاز شما داشته باشد.

 

 

ویژگی های ابزار مایا

  • فروش آنلاین

تنها با یک کلیک ابزار مورد نظر خود را اتنخاب کنید و پس از ثبت سفارش درب منزل خود تحویل بگیرید.

  • ضمانت بازگشت

ما تمام محصولات خود را که با گارنتی اصلی بودن به فروش می رسانیم، طبق تعرفه های بین المللی کالا مورد ضمانت قرار می دهیم. ضمانت اصالت و سلامت کالا نیز از مهمترین فاکتورهای ابزار مایا است که برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

  • سهولت در خرید

اگر فکر می کنید که وقت کافی برای رفتن به فروشگا های ابزار آلات را ندارید، و از بابت اصل و فیک بودن کالا نگرانی هایی دارید، از فروشگاه آنلاین بزارآلات مایا دیدن کنید و از خدمات ما بهره مند شوید.

110 تعداد خریداران این هفته
110 تعداد خریداران این هفته
110 تعداد خریداران این هفته