نمایش 1–12 از 22 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

جوشکاری اینورتر Digital Plus 200 آروا مدل 2160

جوشکاری اینورتر Digital Plus 200 آروا مدل 2160 دارای صفحه ی نمایش دیجیتال رنگی میباشد. در این مدل پیچ تنظیم شدت جریان، Hot Start، دکمه حالت عملکرد (Function Mode)، ARC FORCE، دکمه ی انتخاب الکترود (Electrode Selection) و دکمه ی حالت جوشکاری (Welding Mode) تعبیه شده اند. با استفاده از این محصول در مصرف برق نیز صرفه جویی میشود. این دستگاه مجهز به VRD و ANTI STICK میباشد. TIG/ MMA/ MMA SYN از انواع حالت های جوشکاری این محصول میباشند. کاربر امکان استفاده از این محصول به صورت دوشی (داشتن بند دوشی)  را نیز دارد.

جوشکاری اینورتر 315 سلولزی آمپر Arva آروا مدل 2162

جوشکاری اینورتر 315 سلولزی آمپر Arva آروا مدل 2162 دارای صفحه ی نمایش دیجیتال، چراغ راهنمای روشن بودن دستگاه و چراغ راهنمای حالت غیر عادی (O.C) میباشد. از ویژگی های این دستگاه میتوان به مجهز بودن به پیچ تنظیم ARC FORCE و پیچ تنظیم جریان جوشکاری اشاره کرد. در این ابزار دو ترمبنال خروجی مثبت و منفی تعبیه شده است. این مدل اینورتر با وزن سبک و حجم کوچک برای کاربر به آسانی قابل حمل میباشد و همچنین امکان صرفه جویی در مصرف برق را نیز دارد. این محصول از قابلیت جوشکاری با تمامی سایز های الکترود و کاربرد الکترود های مختلف از قبیل الکترود های قلیایی، سلولزی، رتیلی و اسیدی برخوردار است. این محصول فاقد انبر جوش و انبر اتصال میباشد.

جوشکاری اینورتر 315 آمپر Arva آروا مدل 2119

جوشکاری اینورتر 315 آمپر Arva آروا مدل 2119 ابزاری کارآمد با وزن سبک و حجم کوچک است که آن را برای کاربر قابل حمل میکند. علاوه بر قابلیت حمل و نقل آسان این محصول در مصرف برق نیز صرفه جویی میکند. کاربر امکان جوشکاری با تمامی سایز های الکترود را با این دستگاه دارد. از ویژگی های منحصر به فرد این محصول میتوان مجهز بودن به صفحه ی دیجیتال جهت سهولت تنظیم آمپر خروجی، فن 5500 دور، پیچ تنظیم ARC FORCE برای سهولت کار با الکترود های جوشکاری مختلف و سیستم قطع کن محافظتی را نام برد. در این دستگاه کلید انتخاب حالت جوشکاری (MMA/TIG) نیز تعبیه شده است. همچنین دارای فیش سایز 70 جهت کارکرد طولانی مدت در آمپر بالا میباشد. این محصول به همراه دفترچه ی راهنما عرضه میگردد.

جوشکاری اینورتر 220 آمپر Arva آروا مدل 2102

جوشکاری اینورتر 220 آمپر Arva آروا مدل 2102 ابزاری قابل حمل با وزن سبک و حجم کوچک است که مجهز به فن 5500 دور می باشد. این مدل اینورتر دارای صفحه ی دیجیتال آمپرمتر جهت سهولت تنظیم آمپر خروجی و همچنین سیستم قطع کن محافظتی می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان علاوه بر مجهز بودن به فیش سایز 50 جهت کارکرد طولانی مدت در آمپر بالا ، به پیچ تنظیم ARC FORCE برای آسان سازی کار با الکترودهای جوشکاری مختلف اشاره کرد. همجنین اینن محصول امکان جوشکاری با انواع سایزهای الکترود را به کاربر می دهد. این محصول به همراه دفترچه راهنما، انبر جوش، انبر اتصال، کابل و انبر عرضه میگردد.

جوشکاری اینورتر 220 سلولزی Arva آروا مدل2161

جوشکاری اینورتر 220 سلولزی Arva آروا مدل 2161 محصول شرکت آروا وتولید ایران است که از ویژگی های آن می توان به داشتن صفحه ی نمایش دیجیتال، فن 5500 دور و چراغ حالت غیرعادی دستگاه اشاره کرد این ابزار علاوه بر وزن سبک، حجم کوچک و قابلی حمل و نقل آسان، صرفه جویی در مصرف برق نیز دارد. از دیگر قابلیت های منحصربفرد این دستگاه مجهز بودن آن به سیستم حفاظتی خودکار در برابر اضافه جریان ولتاژ و اضافه حرارت می باشد. کاربر امکان استفاده از الکترودهای مختلف از قبیل الکترودهای قلیایی، سلولزی، رتیلی و اسیدی را در این اینورتر دارد. این محصول قابلیت جوش فولاد ضد زنگ، فولاد آلیاژی، فولاد سخت(کربن دار) و سایر فلزاات رنگی را دارد.

جوشکاری اینورتر 160 آمپر Arva آروا مدل 2116

جوشکاری اینورتر 160 آمپر Arva آروا مدل 2116 محصول شرکت آروا و تولید ایران می باشد. این محصول با وزن سبک و حجک کوچکی که دارد قابلیت حمل و نقل را به کاربر می دهد. همچنین قابلیت اتصال بند دوشی نیز دارد. این دستگاه دارای 4 خازن است و مجهز به صفحه دیجیتال آمپرمتر جهت سهولت تنظیم آمپر خروجی می باشد. از ویژگی های دیگر این مدا اینورتر، قابلیت جوش الکترود 2/5 و 3/5 به طور دائم است. همچنین دارای طراحی داخلی مناسب برای گردش هوا نیز می باشد. فن این دستگاه 5500 دور است.

جوشکاری اینورتر 200 آمپر توربو Arva آروا مدل 2103

جوشکاری اینورتر 200 آمپر توربو Arva آروا مدل 2103 محصول شرکن آروا و تولید ایران می باشد. در این مدل اینورتر صفحه ی نمایش دیجیتال و چراغ راهنمای روشن بودن دستگاه تعبیع شده است. این ابزار برای حالت غیرعادی، دارای یک چراغ راهنما مجزا می باشد (O.C). از دیگر ویژگی های این دستگاه مجهز بودن پیچ تنظیم جریان جوشکاری و پیچ تنظیم ARC FORCE. این محصول به دلیل وزن کم و حجم کوچک ريالابلیت حمل و نقل آسان را به کاربر می دهد.کاربر امکان استفاده از الکترودهای سایز ۲٫۵ و ۳٫۲ و ۴ در اینورتر جوشکاری Arva ARC 200 مدل ۲۱۰۳ را دارد. این محصول به همراه انبر اتصال، انبر جوش و دفترچه راهنما عرضه می شود.

جوشکاری اینورتر صنعتی 200 آمپر Arva آروا مدل 2113

4,398,000 تومان
جوشکاری اینورتر صنعتی 200 آمپر Arva آروا مدل 2113 تولید ایران است و حداکثر توان مصرفی آن 200 آمپر می باشد. این محصول مجهز به سیستم قطع کن محافظتی و صفحه دیجیتال آمپرمتر جهت سهولت تنظیم آمپر خروجی می باشد. همچنین دارای فن 5500 دور و فیش سایز 50 جهت کارکرد طولانی مدت در آمپر بالا نیز است. از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به قابلیت جوشکاری الکترود 5 و تمامی سایزهای الکترود اشاره کرد. هنگام کار با این دستگاه در مصرف برق صرفه جویی می شود. همچنین مجهز به پیچ تنظیم ARC FORCE برای سهولت کار با الکترودهای جوشکاری مختلف نیز می باشد. علاوه بر ویژگی های ذکر شده ،وزن سبک و حجم کم این دستگاه این محصول را پرطرفدار ساخته است.

جوشکاری اینورتر 180 آمپر Arva آروا مدل 2114

2,998,000 تومان
جوشکاری اینورتر 180 آمپر Arva آروا مدل 2114 تولد شرکت آروا در ایران می باشد. این مدل با توان 180 آمپر، دستگاهی پر قدرت به شکار می رود که همچنین قابلیت صرفه جویی در مصرف برق را هم دارد. از دیگر قابلیت های منحصر بفرد این محصول می توان به امکان استفاده از آن با برق ژنراتور اشاره کرد که باعث اثزبخشی در کارایی دستگاه می گردد. برای سهولت در تنظیم آمپر خروجی در این مدل صفحه دیجیتال آمپرمتر تعبیه شده است. از ویژگی های دیگر آن مجهز بودن به سیستم محافظتی خودکار، دارا بودن فن و منبع تغذیه جوشکاریی قوی می باشند. با قابلیت حمل و نقل آسان این دستگاه، کاربر امکان استفاده از این اینورتر در هوای آزاد، ارتفاع بالا و محیط بسته را دارد. این محصول به همراه انبر اتصال، انبر جوشکاری، کابل، فیش اتصال نری عرضه میگردد.

نردبان 6پله Arva آروا مدل 4753

1,059,800 تومان
نردبان 6پله Arva آروا مدل 4753 تولید شده در کشور ایران است. این ابزار با ابعاد مناسب، برای حمل و نقل آسان می باشد. بدنه این مدل نردبان از جنس آلومینیوم با کیفیت بالا است که به ابزار قدرت کافی را می دهد تا وزن حداکثر 150 کیلوگرم را تحمل کند. ارتفاع این نردبان برابر با 150 سانتی متر می باشد و دارای 6 پله است. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به دارا بودن ضربه گیر اشاره کرد.

نردبان 5پله Arva آروا مدل 4752

919,800 تومان
نردبان 5پله Arva آروا مدل 4752 محصول شرکت آروا و تولید کشور ایران است. این محصول از آلومینیوم مرغوب تولید شده و دارای استحکام و قدرت بسیار بالا می باشد و می تواند تا ورن 150 کیلوگرم را تحمل کند. ارتفاع این ابزار 125 سانتی متر است و در آن 5 پله تعبیه شده است. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به دارا بودن ضربه گیر اشاره کرد. این محصول با ابعاد مناسبی که دارد حمل و نقل را برای کاربر آسان می سازد.

نردبان 4پله Arva آروا مدل 4751

719,800 تومان
نردبان 4پله Arva آروا مدل 4751 تولید کشور ایران است و با داشتن بدنه از جنس آلومینیوم مرغوب، دارای استحکام بالا می باشد که منجر به قدرت تحمل تا وزن 150 کیلوگرم در این محصول می شود. ارتفاع این مدل نردبان تا 100 سانتی متر می رسد و با داشتن 4 پله به کاربر کمک زیادی در انواع فضاها را می دهد. این محصول به دلیل تاشو بودن امکان حمل و نقل آسان را به خریداران می دهد.