نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

دریل ساده ان ای سی NEC مدل 6115

دریل ساده ان ای سی NEC مدل 6115 در گروه ابزارهای برقی شرکت ان ای سی قرار دارد. این مدل دریل برقی ساده جهت سوراخکاری سبک در سطوح مختلف چوبی، فلزی و مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. موتور قدرتمند این دریل ساده دارای ولتاژ ورودی 220 ولت، توان ورودی 450 وات و حداکثر سرعت 3300 دور در دقیقه است. از ویژگی های این ابزار برقی شرکت ان ای سی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

دریل اتومات ان ای سی مدل 1321

دریل وسیله‌ای است که با حرکت دورانی سریع برای سوراخ کردن چوب، فلزات، بتن و غیره استفاده می‌شود. این حرکت دورانی توسط موتور دریل انجام شده که مقدار قدرت و سرعت حرکت دورانی در دریل‌ها متفاوت است.

دریل آچاری ان ای سی مدل 1392

دریل برقی وسیله‌ای است که با حرکت دورانی سریع برای سوراخ کردن چوب، فلزات، بتن و غیره استفاده می‌شود. این حرکت دورانی توسط موتور دریل انجام شده

دریل گیربکس آچاری ان ای سی مدل 1395

دریل برقی وسیله‌ای است که با حرکت دورانی سریع برای سوراخ کردن چوب، فلزات، بتن و غیره استفاده می‌شود. این حرکت دورانی توسط موتور دریل انجام شده که مقدار قدرت و سرعت حرکت دورانی در دریل‌ها متفاوت است. همچنین با استفاده از انواع مته‌های متناسب با قطعه کار، می‌توان عمل سوراخکاری را انجام داد.

دریل ستونی 16 میلی‌متر ان ای سی مدل DS16

دریل ستونی DS16 تولید شرکت NEC دستگاهی است که از آن برای سوراخکاری های دقیق استفاده می شود.   دریل ستونی یکی از انواع دریل ها بوده که بیشترین کاربرد صنعتی را دارد و مجهز به یک پایه می باشد که از قدرت و دقت سوراخکاری بهتری نسبت به دریل های معمولی برخوردار است.

دریل ستونی 13 میلی‌متر ان ای سی مدل DS13

دریل ستونی DS13 تولید شرکت NEC دستگاهی است که از آن برای سوراخکاری های دقیق استفاده می شود. دریل ستونی یکی از انواع دریل ها بوده که بیشترین کاربرد صنعتی را دارد و مجهز به یک پایه می باشد که از قدرت و دقت سوراخکاری بهتری نسبت به دریل های معمولی برخوردار است.

دریل پیچ گوشتی چکشی ان ای سی مدل 1040

دریل چکشی 1040 تولید شرکت NEC  با موتور قدرتمند و توان 230  وات قادر است  با حداکثر سرعت  450 تا 1500 دور بر دقیقه عمل سوراخکاری را انجام دهد. این دریل پیچ‌ گوشتی مجهز به دسته  ارگونومیک ، جهت تسلط بهتر و اعمال نیروی بیشتر به محل سوراخکاری است.