نمایش 1–12 از 34 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

مینی فرز Tosan توسن مدل 3117SA

مینی فرز Tosan توسن مدل 3117SA دارای پوسته گیربکس آلومینیومی با کیفیت می باشد. این دستگاه مناسب برای سنگ، فلز و چوب بوده و همچنین سیستم خنک کننده موتور، بلبرینگ های ضد غبار و قابلیت کنترل سرعت دارد. در این ابزار ورودی هوای بزرگتر برای جلوگیری از گرم شدن و کاهش صدمه به موتور تعبیه شده است. همچنین طراحی مناسب دسته این باعث کاهش لرزش برای کاربر شده است.

سنگ انگشتی گلو بلند TOSAN توسن مدل 3313GDL

1,468,000 تومان
سنگ انگشتی گلو بلند TOSAN توسن مدل 3313GDL دارای عایق لاستسکی مقاوم به حرارت در قسمت گلویی و همچنین کابل لرق 3 متری با روکش ضخیم میباشد. همچنین مجهز به کلید برق کشویی و کنترل کننده سرعت الکترونیکی (دیمر) است. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به داشتن فلانج آلومینیومی با کیفیت و قطعات با کیفیت به منظور طول عمر بیشتر ابراز اشاره کرد. این محصول به همرا کولت سایز6 و دو عدد آچار مخصوص عرضه میگردد.

سنگ انگشتی گلو کوتاه TOSAN توسن مدل 3314GD

1,328,000 تومان
سنگ انگشتی گلو کوتاه TOSAN توسن مدل 3314GD مجهز به کنترل کننده سرعت الکترونیکی (دیمر) و همجنین کلید برق کشویی می باشد. این محصول دارای فلانج آلومینیومی با کیفیت می باشد و همچنین مجهز به کابل برق 3 متری با روکش ضخیم است.در این دستگاه به منظور افزایش طول عمر ، از قطعات با کیفیت بهره برده شده است.این محصول به همراه کولت سایز 6 و دو عدد آچار مخصوص عرضه می گردد.

پولیش 180 میلیمتر TOSAN توسن مدل 3415P Plus

2,198,000 تومان
پولیش 180 میلیمتر TOSAN توسن مدل 3415P Plus مجهز به پوسته ی گیربکس آلومینیومی با کیفیت همراه با کاور پلاستیکی ارگونومیک ،همجنین قفل کن کلید برق به منظور سهولت در کار مداوم با ابزار و قفل کن مخصوص جهت جلوگیری از روشن شدن ناخواسته ی دستکاه است. از قابلیت های دیگر این مدل میتوان به تعویض آسان زغال و همینطور قطعات با کیفیت به منظور افزایش طول عمر ابزار اشاره کرد.این محصول دارای کابل برق 3 متری با روکش ضخیم و همینطور لوازم جانبی کاربردی از جمله دسته کمکی، آجار مخصوص و پوست بره، صفحه ی لاستیکی ضخیم، صفحه ی برچسبی و صفجه ی سنباده پارچه ای می باشد.

مینی فرز آهنگری دیمردار115میلیمتر TOSANمدل3382AV Plus

تومان
مینی فرز آهنگری دیمردار 115 میلیمتر TOSAN توسن مدل 3382AV Plus محصول شرکت توسن می باشد. این محصول با وزن 2.3 کیلوگرم و توان 850 وات از محصولات کاربردی در عملیات سایشکاری و برشکاری به شمار می رود. همچنین این مدل مینی فرز مجهز به کنترل کننده سرعت الکتریکی(دیمر) و کلید برق کشویی نیز است. دستگاه مورد نظر دسته ی کمکی ضد لرزش و همینطور حفاظ قابل تنظیم نیز دارا می باشد. صفحه ی برش این مینی فرز آهنگری به آسانی و با سرعت قابل تعویض است و همچنین کابل برق این دستگاه با طول 3 متر دارای روکش ضخیم می باشد. این محصول به همره یک دسته ی کمکی و یک آچار عرضه می گردد.

مینی فرز آهنگری 115 میلیمتر TOSAN توسن مدل 3382A Plus

1,298,000 تومان
مینی فرز آهنگری 115 میلیمتر TOSAN توسن مدل 3382A Plus دارای وزن 2.3 کیلوگرم و توان 850 وات می باشد. در این محصول کلید برق کشویی تعبیه شده است که از روشن شدن ناگهانی دستگاه جلوگیری میکند. پوسته گیربکس آلومینیومی با کیفیت  این دستگاه ، عمر طولانی آن را تضمین میکند. این مدل مینی فرز آهنگری دارای دسته کمکی ضد لرزش نیز می باشد. از ویژگی های دیگر این کالا می توان دارا بودن حفاظ قابل تنظیم آن را نام برد. همچنین این محصول قابلیت تعویض سریع و آسان صفحه برش اشاره کرد. این محصول به همراه یک عدد دسته کمکی و یک عدد آچار عرضه می شود.

فرز سنگبری 230 میلیمتر TOSAN توسن مدل 3062A

تومان
فرز سنگبری 230 میلیمتر TOSAN توسن مدل 3062A با وزن 5.6کیلوگرم دارای بدنه ای کشیده است. توان این فرز 2200 وات بوده که آن را برای استفاده های صنعی کارآمد می سازد. این مدل فرز دارای دسته ارگونومیک با قابلیت چرخش 90 و 180 می باشد. همچین به منظور سهولت در کار مداوم با دستگاه، آن را مجهز به شستی قفل کن کلید برق کردند. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به دارا بودن حفاظ قابل تنظیم و همینطور قفل کن مخصوص جهت جلوگیری از روشن شدن ناخواسته دستگاه اشاره کرد. علاوه بر آن این مدل فرز قابلیت های منحصر بفرد دیگری همجون تعویض آسان زغال و تعویض سریع صفحه برش نیز دارا می باشد. فرز سنگبری توسن دارای قعات با کیفیت است که به افزایش طول عمر آن کمک می کند.

دریل 13 میلیمتر چکشی توسن TOSAN مدل 0022DA

دریل 13 میلیمتر چکشی توسن TOSAN مدل 0022DA محصول شرکت توسن و تولید کشور چین می باشد. این محصول با وزن 2.1 کیلوگرم دارای دو حالت کاری دریل و دریل چکشی است. این دستگاه مجهز به شستی چپگرد-راستگرد و همچنین سیستم ضربه زن قدرتمند می باشد. از قابلیت های ویژه ی این مدل دریل چکشی می توان به دارا بودن سه نظام اتوماتیک قفل شو اشاره کرد. برای کمک به افزایش طول عمر این محصول ، قطعات باکیفیت در آن به کار برده شده است.

دریل 13 میلیمتر چکشی توسن TOSANمدل 0022D-BMC

دریل 13 میلیمتر چکشی توسن TOSAN مدل 0022D-BMC با وزن 2.2 کیلوگرم دارای دو حالت کاری دریل و دریل چکشی می باشد.این مدل دریل به دلیل دارا بودن قابلیت چکشی برای سوراخکاری دیوار کاربرد دارد. این دستگاه همچنین مجهز به شستی چپگرد و راستگرد است و همینطور دارای کلید برق دیمردار به جهت کنترل سرعت چرخش مته نیز می باشد. در این دستگاه به منظور سهولت در کار مداوم با ابزار، قفل کن کلید برق نیز تعبیه شده است. از دیگر ویژگی های این مدل دریل چکشی می توان به دسته ی ارگونومیک آن با پوشش ضدتعریق اشاره کرد. لازم به ذکر است در این محصول از قطعات با کیفیت به جهت افزایش طول عمر ابزار استفاده شده است. این محصول به همراه کیف BMC عرضه می شود.

فرز آهنگری توسن مدل 3061A

2,177,000 تومان
دستگاه فرز مدل 3061A را شرکت «توسن» (Tosan) تولید و به بازار معرفی کرد. این شرکت ازجمله‌ی تولیدکنندگان داخلی ابزار و لوازم جانبی آن است. بارزترین ویژگی محصولات این شرکت

فرز سنگبری توسن مدل 3620A

1,788,000 تومان
  • فرز سنگبری توسن مدل 3620A طراحی منحصر به فرد جهت خنک کنندگی موتور دارد. این فرز سنگبری دارای وزنی کم و مکانیزم تعویض آسان ذغال می باشد که سرعت کار را افزایش می دهد

فرز آهنگری توسن مدل 3820A

1,788,000 تومان
فرز آهنگری توسن مدل 3820A یکی دیگر از محصولات برقی شرکت توسن است. این فرز آهنبری مجهز به کلید سوییچ مخصوص جهت جلوگیری از روشن شدن ناخواسته ، دستگاه